Akcja charytatywna w Fundacji CZAS DZIECIŃSTWA

Drodzy Rodzice!
W tym roku zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszej akcji świątecznej mającej na celu wsparcie Seniorów. Wybraliśmy dom „Leonard” na ulicy Baletowej 115 w Ursusie.

Osoby tam zamieszkujące nie zawsze mogą liczyć na pomoc swoich rodzin i żyją w bardzo skromnych warunkach. Dzieląc się z nimi dobrami materialnymi damy też wyraz temu, że ktoś o nich myśli i chce sprawić, aby nadchodzące święta Bożego Narodzenia były trochę inne.

Oto lista rzeczy, o których marzą Mieszkańcy domu „Leonard”:

  • miękkie słodycze (ptasie mleczko, biszkopty, delicje, czekolady bez twardych dodatków),
  • dla Pań: kremy do twarzy, balsamy do ciała
  • dla Panów: maszynki jednorazowe do golenia, kosmetyki do golenia,
  • sudokrem potrzebny szczególnie dla osób leżących.


Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji. Razem z dziećmi postaramy się zadbać o prezenty w postaci rysunków i ozdób świątecznych.

Prosimy o przynoszenie wymienionych rzeczy do Przedszkola do 14.12.2019 i pozostawianie ich w pudełkach, które będą wystawione na schodach. W salach pojawią się też puszki na pieniądze dla tych, którzy wolą w taki sposób wesprzeć akcję.Tak, jak co roku za zebrane pieniądze zostaną zrobione zakupy przedmiotów znajdujących się na liście potrzeb.

Dziękujemy za wsparcie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności Fundacji, Wydarzenia przedszkolne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.