Pan Marcin w radiu WNET

30 października gościem programu Radioaktywni w radiu WNET był pan Marcin Dębiński. Rozmowy w trakcie audycji skoncentrowały się na edukacji i tym, co wychowawca naszej zerówki robi na co dzień. Było też o pasji, która pomaga mu uczyć dzieci w przedszkolu, czyli o projekcie Basiowe Gry Planszowe.

Tych, którzy nie zdążyli włączyć włączyć radia w odpowiednim momencie, zapraszamy do odsłuchania audycji on-line:

Marcin Dębiński w programie Radio Aktywni.

Audycja z 30.10.2019r.Gościliśmy Marcina Dębińskiego, osobę niezwykłą z wyjątkową pasją jaką jest tworzenie gier planszowych, do tego a może przede wszystkim pedagoga, nauczyciela wychowania przedszkolnego, autora licznych publikacji edukacji przedszkolnej. Ale to nie o pedagogice i sukcesach zawodowych naszego Gościa dziś rozmawialiśmy a właśnie o wspomnianej pasji.Jak wygląda proces tworzenia planszówek? Gdzie szukać inspiracji? Jak wykorzystać gry w pracy z dziećmi?I czy na początku był chaos, ciemność czy kostka do gry?Zapraszamy do zabawy z naszym Gościem.Utwory muzyczne zostały wycięte dla potrzeb tej publikacji. Zapraszamy na https://www.facebook.com/planszowe/ gdzie możecie pobrać i zagrać w planszówki stworzone przez Marcina Dębińskiego.

Opublikowany przez Radio Aktywni Środa, 30 października 2019

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności Fundacji, Piszą o nas i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.