Anna Florek otrzymała tytuł Super Dyrektor Przedszkola 2020

Bardzo nam miło poinformować Państwa, że kapituła konkursu “Szukamy Super Dyrektora” organizowanego przez wydawnictwo Wolters Kluwer, doceniła dorobek pani Anny Florek i przyznała jej tytuł Super Dyrektor Przedszkola 2020.

W uzasadnieniu werdyktu podano:

“PRZEDSZKOLE GŁÓWNA NAGRODA
Anna Florek – Społeczne Przedszkole Integracyjne Fundacji CZAS DZIECIŃSTWA w Warszawie.

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.
Henry Ford

Pani Dyrektor prowadzi z pasją i zaangażowaniem Przedszkole Integracyjne, które wyróżnia autorski program, współtworzony przez społeczność skupioną wokół tej placówki. Pojęcie integracji nabrało tutaj szczególnego znaczenia, stało się częścią filozofii edukacyjnej zespołu wychowawców i opiekunów w relacjach z dziećmi, rodzicami, a także lokalną społecznością. Pani Dyrektor nie ustaje w wysiłkach, aby dzielić się z innymi swoimi pedagogicznymi osiągnięciami i budować sieć integracji między osobami, którym bliska jest tematyka dobrostanu dzieci ze SPE i ich rodzin.”

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które nie szczędziły wysiłku i czasu, by udokumentować dokonania naszej pani Dyrektor. Szczególne podziękowania kierujemy do mamy Tadzia i Władka oraz pozostałych osób zaangażowanych w wypełnianie wniosków i uzasadnień. Była to najważniejsza, choć nie rzucająca się w oczy praca. Doceniamy odwagę rodziców (mamy Ali i Mateusza, mamy Tymka, taty Lusi, taty Rysia, taty Władka i Tadzia, mamy Antka oraz mamy Gosi i Krzysia), którzy wystąpili w filmie opowiadającym o przedszkolu oraz mamie Antka, która zmontowała te nagrania w całość. Na pewno kapituła konkursu wzięła też pod uwagę wywiad, który został przeprowadzony przez tatę Amelki i wyemitowany w radiu WNET.  Pani Kasia zrobiła kolaż, do którego zaangażowała wszystkich pracowników przedszkola. Na koniec chcielibyśmy też podziękować wszystkim naszym przedszkolakom. Odciski waszych dłoni stworzyły ponad 20-metrową girlandę a każda dłoń była liczona jako jeden głos na naszą panią Dyrektor. Nie należy też zapomnieć o energii w jaki zasilała cały projekt nasza pani wicedyrektor.
Nagroda ta jest wspaniałym ukoronowaniem obchodów 30-lecia działalności Społecznego Przedszkola Integracyjnego.

Więcej o konkursie na stronach:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności Fundacji, Piszą o nas i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.