Po wakacjach

Nasze przedszkole będzie otwarte od 26 sierpnia. Zapraszamy już od 9:00.

Przypominamy, że w sierpniu nie działają świetlice poranna i popołudniowa. Opłatę za sierpień w wysokości 175 zł (czesne) plus 30 zł (obiady) należy wnieść do 23.08.2019. Przy tych opłatach można skorzystać ze zniżek (szczegóły w zakładce Przedszkole/Opłaty).

Dzieci zapraszamy na świetlicę od 2.09.2019. Prosimy pamiętać, że do tego dnia czekamy na podania w sprawie świetlic. Zgodnie z Regulaminem ze świetlicy mogą korzystać dzieci, które m.in. przeszły pomyślnie adaptację i nie wymagają indywidualnego wsparcia. Podania złożone od 3.09.2019 będą rozpatrywane w miarę wolnych miejsc.

Informator o Zajęciach Popołudniowych zostanie opublikowany w ostatnim tygodniu sierpnia a same zajęcia rozpoczną się od 17.09.2019 (wtorek).

Rodziców nowych dzieci informujemy, że w sekretariacie mogą wypożyczyć breloki do samodzielnego otwierania drzwi do szatni. Kaucja wynosi 10 zł.

Można już też sprawdzić przedszkolny jadłospis na najbliższy tydzień oraz przedszkolne plany na wrzesień.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia przedszkolne i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.