Pożegnanie przed wakacjami

Drodzy rodzice,

Zanim udacie się na wakacje z dziećmi prosimy o zabranie:

  • z szatni ubrań na zmianę, kapci i pozostawionych tam innych rzeczy,
  • z łazienki przyborów do mycia zębów,
  • stroju gimnastycznego,
  • rzeczy osobistych dzieci, w tym zabawek, książeczek, gier,

oraz

  • opróżnienie pudełek plastycznych,
  • oddanie do sekretariatu breloków otwierających drzwi (zostanie Państwu zwrócona kaucja).

Przypominamy, że wszystkie nasze dzieci mogą uczęszczać do przedszkola do końca czerwca. Opłatę kontynuacyjną w wysokości jednego czesnego należy wpłacić do 10 lipca 2019.

Przedszkole będzie otwarte od 26 sierpnia. Szczególnie zachęcamy do skorzystania w tym czasie z zajęć rodziców dzieci rozpoczynających pobyt w naszej placówce. Prosimy też o zgłaszanie do sekretariatu, które z dzieci będą chodziły do przedszkola w tym miesiącu oraz wnoszenie opłat do 24 sierpnia (czesne: 175 PLN i obiady: 5x6PLN=30PLN). Działają również zniżki (dla rodzeństw uczęszczających razem do naszego Przedszkola lub z Kartą Dużej Rodziny).

Żegnamy się z Państwem i z dziećmi. Z niektórymi nie tylko na wakacje. Byłoby nam bardzo miło jeśli dobre wspomnienia mogłyby zostać na dłużej. W związku z tym zamiast pamiątkowego kwiatka, który szybko zwiędnie może napiszecie Państwo jakieś miłe zdanie o Przedszkolu, Fundacji i naszej współpracy na stronie Facebookowej lub na mapach Google?

Linki do naszych profili:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia przedszkolne i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.