Przedszkolna Wigilia

Serdecznie zapraszamy rodziny naszych przedszkolaków oraz przyjaciół Społecznego Przedszkola Integracyjnego i Fundacji CZAS DZIECIŃSTWA w najbliższą sobotę o godz. 10:00 na Wigilię.

Zdjęcia podczas występów dzieci będzie wykonywał Pan Adam Dąbrowski. Poszukujemy wśród rodziców osoby, która zajmie się nagraniem filmu. Czekamy na informację w sekretariacie lub u wychowawców. Wszystkie materiały fotograficzne i filmowe będą później dostępne dla zainteresowanych rodziców.

Przypominamy Państwu, że ustalenia dotyczące filmowania i fotografowania występów tylko przez wskazane osoby są wynikiem prośby rodziców i pracowników przedszkola o stworzenie występującym dzieciom przyjaznej atmosfery a wszystkim obecnym możliwości wspólnego przeżywania tej uroczystości. Bardzo prosimy, by nie była ona zakłócana przez wielu filmujących i fotografujących dorosłych.

Uwaga. W czasie uroczystości będzie wyznaczony czas na sesje fotograficzne z Mikołajem i wtedy każdy rodzic będzie mógł osobiście zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności Fundacji, Wydarzenia przedszkolne i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.