Trening Umiejętności Społecznych (TUS)

Zapraszamy na

Trening Umiejętności Społecznych (TUS)

Mamy jeszcze jedno wolne miejsce.

Do kogo adresowane są zajęcia?

Na Trening Umiejętności Społecznych zapraszamy dzieci w wieku 5-6 lat, którym trudno poradzić sobie w sytuacjach społecznych – głównie w środowisku przedszkolnym i w młodszych klasach szkolnych.

Organizacja zajęć

Trening jest 3-miesięcznym zamkniętym cyklem zajęć (13 spotkań: w tym 11 spotkań dla dzieci oraz 2 spotkania dla rodziców). Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 75 min. Liczebność grupy wynosi 6 osób. Zajęcia będą odbywać się w środy na terenie Społecznego Przedszkola Integracyjnego przy ul. Wolumen 3 w godz. 15.00-16.15. Planowany termin pierwszych zajęć: 29.09.2021 r. (jest to spotkanie dla rodziców).

Cennik

Koszt całego 3-miesięcznego cyklu zajęć wynosi 750 zł dla dzieci uczęszczających do Społecznego Przedszkola Integracyjnego bądź też będących uczestnikami poprzednich edycji TUS oraz 800 zł dla pozostałych uczestników.

Więcej informacji:
https://www.czasdziecinstwa.com.pl/terapia/tus/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności Fundacji, Szkolenia prowadzone przez Fundację, Terapia behawioralna i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.