Witamy po wakacjach

Witamy Państwa po wakacyjnej przerwie. Nasze przedszkole już w tym tygodniu wznawia swoją działalność. Na przedszkolaki czekamy już od 9:00 25 sierpnia 2023 r.

Rodzice towarzyszący nowym dzieciom mogą przebywać ze swoimi pociechami zgodnie z planem ustalonym z wychowawcami grup. Odpłatność za sierpniowy pobyt wynosi 225 PLN (albo 202 PLN ze zniżką KDR lub 168 PLN ze zniżką na drugie i kolejne dziecko) plus opłata za obiady (zgodnie z cennikiem dla każdej placówki). Płatność należy wnieść na konto przedszkolne do 25 sierpnia 2023.

Przypominamy, że w sierpniu nie działają świetlice poranna i popołudniowa. Korzystanie z nich po 6 września wymaga złożenia podania do 4 września. Prośbę taką można złożyć na piśmie i pozostawić w sekretariacie a w wyjątkowych sytuacjach przesłać drogą mailową. Podania zostaną niezwłocznie rozpatrzone a informacja o przyjęciach ogłoszona w pierwszych dniach września. Przypominamy, że zasady kwalifikacji świetlicowych określa Regulamin.

Informacja o zajęciach dodatkowych pojawi się na początku września.

Życzymy wszystkim dzieciom, aby w nowym roku szkolnym 2023/2024, każda spędzona chwila w przedszkolu była pełna miłych, wesołych wrażeń i bogata w nowe wiadomości oraz umiejętności w czasie wspólnych zabaw z rówieśnikami i wychowawcami. Mamy nadzieję, że będzie to dobry czas również dla rodziców oraz naszej przedszkolnej i fundacyjnej społeczności.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia przedszkolne i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.