Witamy po wakacjach

Po wakacyjnej przerwie przedszkole wznawia swoją działalność. Na nasze przedszkolaki czekamy już 25 sierpnia 0 9:00.

Rodzice towarzyszący nowym dzieciom mogą przebywać ze swoimi pociechami zgodnie z harmonogramem ustalonym z wychowawcami grup. Pozostałych rodziców obowiązują dotychczasowe zasady przyprowadzania dzieci.

Przypominamy, że w sierpniu nie działają świetlice poranna i popołudniowa. Korzystanie z nich po 6 września wymaga złożenia podania do 3 września. Prośbę taką można złożyć na piśmie i pozostawić w sekretariacie a w wyjątkowych sytuacjach przesłać drogą mailową. Podania zostaną niezwłocznie rozpatrzone a informacja o przyjęciach ogłoszona w pierwszych dniach września. Przypominamy, że zasady kwalifikacji świetlicowych określa Regulamin.

Życzymy wszystkim dzieciom, aby w nowym roku szkolnym 2021/2022, każda spędzona chwila w przedszkolu była pełna miłych, wesołych wrażeń i bogata w nowe wiadomości oraz umiejętności w czasie wspólnych zabaw z rówieśnikami i wychowawcami.

Mamy nadzieję, że będzie to dobry czas również dla rodziców oraz naszej przedszkolnej i fundacyjnej społeczności.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia przedszkolne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.