Zawieszenie działalności opiekuńczo-wychowawczej

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty (zarówno publicznych, jak i niepublicznych) zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że:

  1. Nasze przedszkole będzie zamknięte. Zdecydowaliśmy, że będzie to okres od 16 do 27 marca. W tym czasie wszystkie zajęcia odbywające się na terenie Przedszkola i Fundacji są odwołane (zajęcia popołudniowe, punkt konsultacyjny, grupa przygotowawcza, TUS).
  2. Ze względu na to, że niektórym rodzicom może być trudno z dnia na dzień zorganizować opiekę nad dziećmi, 12 i 13 marca będą zorganizowane wyłącznie zajęcia opiekuńcze (w godz. 9.00-15.00). Świetlica poranna i popołudniowa oraz zajęcia dodatkowe zostają w tych dniach odwołane.
  3. Apelujemy, żeby wszyscy, którzy mogą się powstrzymać od posyłania dzieci do przedszkola w czwartek i piątek, zrobili to.

Więcej informacji na temat zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych znajdą Państwo na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej:

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

O dalszych decyzjach związanych z rozwojem sytuacji będziemy Państwa informować na bieżąco na stronie Fundacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności Fundacji, Wydarzenia przedszkolne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.