Życzenia

Rodzicom, moim Współpracownikom, naszym Przyjaciołom i wszystkim Osobom znanym i nieznanym życzę dobrych Świąt.

Tegoroczne Święta w wielu domach będą inne. Być może do Wigilijnej Wieczerzy zasiądzie mniej osób, z pewnością będzie mniej odwiedzin – ale świętujmy. Świętujmy dla siebie, dla swoich dzieci, dla swoich bliskich. Świętujmy, by dzielić się radością i gromadzić piękne wspomnienia na przyszłość.

A jeśli, z jakiegoś powodu zabraknie przy świątecznym stole Osoby, Osób dla nas bliskich i ważnych, to nie zapomnijmy, że relacja z drugim człowiekiem nie ogranicza się do kontaktu tu i teraz. Ma również wymiar duchowy. Ma czas przeszły pełen wspomnień. A póki żyjemy ma też czas przyszły pełen planów i marzeń.

Życzę, byście Państwo przeżyli Święta Bożego Narodzenia w zdrowiu i radości, byście swoimi myślami i miłością otoczyli wszystkie bliskie Wam Osoby a także, by to co dobre i piękne stało się również Waszym doświadczeniem.

Na zbliżający się rok życzę przede wszystkim zdrowia i jak najlepszego porozumienia w rodzinie – niech w Waszych domach panuje łagodność, wyrozumiałość i poczucie humoru. Życzę też śmiałego patrzenia w przyszłość – twórzcie odważne plany z tego co dobre i mocne i realizujcie je w zgodzie ze sobą i z ludźmi. Niech nigdy nie zabraknie wokół Was życzliwych, pomocnych osób.

Życzę sobie i Państwu byśmy za rok spotkali się tak jak dotychczas w przedszkolu, podziwiali występy dzieci, łamali się opłatkiem i wspólnie śpiewali kolędy …

Anna Florek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.