Akrobatyka – nowe Popołudniowe Zajęcia Dodatkowe

Od 1 marca 2023 Fundacja CZAS DZIECIŃSTWA poszerza ofertę Popołudniowych Zajęć Dodatkowych o Akrobatykę sportową. Zajęcia będą prowadzone przez panią Elżbietę Prusik – trenera i sędzinę Polskiego Związku Gimnastyki.

Akrobatyka sportowa - zajęcia dodatkowePodczas zajęć dzieci będą pracować nad wszystkimi składowymi sprawności fizycznej: siłą, szybkością, wytrzymałością oraz koordynacją. Przedszkolaki wykonując przewroty (tzw. „fikołki”), przerzuty („gwiazdy”) oraz coraz trudniejsze elementy też będą nabierać pewności siebie i uczyć się pokonywania trudności. Akrobatyka to dyscyplina, która zapewnia podbudowę pod inne dyscypliny sportowe i to w najlepszy możliwy sposób. Połączenie tak wszechstronnej pracy w trakcie jednych zajęciach zapewnia dzieciom wspaniały, harmonijny rozwój oraz świetną zabawę. Zajęcia dostosowane są do możliwości każdego dziecka i będą odbywać się w środy od marca 2023 w Społecznym Przedszkolu Integracyjnym przy ul. Wolumen 3

Zapisów można dokonać osobiście w sekretariacie Fundacji przy ul. Wolumen 3 lub telefonicznie pod numerem 226635521.

Więcej informacji o Popołudniowych Zajęciach Dodatkowych …

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności Fundacji i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.