Medal Komisji Edukacji Narodowej dla naszego pracownika

Medal Komisji Edukacji Narodowej oraz legitymacja potwierdzająca nadanie wyróżnienia Katarzynie Hamerlak

Za nami Dzień Komisji Edukacji Narodowej popularnie nazywany Dniem Nauczyciela. Jak zwykle jest to okazja do podsumowań. W tym roku oceny pracy doczekała się wicedyrektorka naszego przedszkola i koordynatorka terapii behawioralnej – pani Katarzyna Hamerlak. Jej wybitne zasługi dla oświaty i wychowania zostały docenione przez Ministra Edukacji Narodowej i Nauki. 12 października 2023 roku otrzymała ona Medal Komisji Edukacji Narodowej. Pani Katarzyna będąc wzorowym pracownikiem Społecznego Przedszkola Integracyjnego Fundacji CZAS DZIECIŃSTWA, od 19 lat z zaangażowaniem realizuje w codziennej pracy idee integracji włączającej i popularyzuje praktykowany w naszym przedszkolu model wychowania i kształcenia we wszystkich środowiskach i gremiach.

Pani Kasia jest szóstym pracownikiem Fundacji CZAS DZIECIŃSTWA i prowadzonego przez fundację Społecznego Przedszkola Integracyjnego, który otrzymał to wyróżnienie. Cieszymy się, że praca naszego zespołu jest po raz kolejny doceniana. Gratulujemy również pani Kasi i życzymy dalszych sukcesów.

Przyznawanie tego odznaczenia jest opisane w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 września 2000 r. w sprawie szczegółowych zasad nadawania „Medalu Komisji Edukacji Narodowej”, trybu przedstawiania wniosków, wzoru medalu, trybu jego wręczania i sposobu noszenia. Można się z nim zapoznać na stronie Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności Fundacji, Wydarzenia przedszkolne i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.