Dzień Edukacji Narodowej 2022

18 października w Auli Schumana Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie podczas uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej wyróżniono nauczycieli, dyrektorów i pracowników placówek oświatowych. W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Posłowie na Sejm RP, przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Mazowiecka Kurator Oświaty. Odznaczenia państwowe wręczał Artur Standowicz – Wicewojewoda Mazowiecki.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że wśród odznaczonych osób była pani Anna Gromadzka, wicedyrektor naszego przedszkola, która w Społecznym Przedszkolu Integracyjnym pracuje od 1991 roku. Pani Ani zostało wręczone odznaczenie państwowe Medal Złoty za Długoletnią Służbę. Odznaczenie to przyznawane jest przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej osobom z 30-letnim stażem pracy jako nagroda za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. Poniżej zamieszczamy List Gratulacyjny od Pani Anny Florek – Dyrektor SPI. O uroczystości można przeczytać również na stronach Kuratorium Oświaty w Warszawie. Opis medalu zajdziecie Państwo na stronie Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności Fundacji i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.